Hartjes

HARTJES

KDE JSME OD ROKU 1953 Společnost byla založena Heinrichem HARTJESEM v roce 1953 - tehdy jako ortopedická dílna. Toto základní porozumění potřebám lidské nohy je základem naší obuvi. Pohodlí a zdraví jsou v centru pozornosti i dnes. V kombinaci se stále novým, atraktivním designem, který odpovídá dobovému stylu, se společnost HARTJES vyvinula v největšího rakouského výrobce obuvi - úspěšný příběh, v němž budeme pokračovat i v budoucnosti.

 

Osvědčené řemeslné zpracování a moderní inovace Jsme přesvědčeni, že kvalita vždy zvítězí. Proto se držíme našeho výrobního závodu v Prametu a pokračujeme ve výrobě obuvi v Rakousku. Mnoho pracovních kroků se stále provádí ručně. Vždy v dohledu nejmodernější technologie a inovace naší doby. Protože pouze tyto pokroky umožňují, aby tradice a řemeslné zpracování zůstaly naživu a abychom mohli našim zákazníkům nabídnout boty, které splňují ty nejvyšší požadavky. U společnosti HARTJES zůstávají jednotlivé výrobní kroky viditelné. Díky výběru surovin, udržitelné výrobě a vysoce kvalitnímu zpracování je každá obuv jedinečná. Chcete zjistit, jak se vyrábí bota? Zde je malý vhled do naší produkce.

PRO UDRŽITELNOU A DO BUDOUCNA VHODNOU MÓDU BOT Společnost HARTJES čelí výzvě a je nadále odhodlána vyrábět své boty v Rakousku - podle vysokých ekologických a sociálních standardů. Transparentnost a ohleduplné zacházení s lidmi a přírodou, které šetří zdroje, jsou pro nás důležité, proto HARTJES myslí a jedná odpovědně a spravedlivě. Od výroby našich produktů až po vybavení naší firemní budovy fotovoltaickým systémem: Naše hodnoty - žijeme po celé linii! HARTJES znamená slow fashion a podporuje mimo jiné vědomější chování spotřebitelů svými výrobky vyráběnými v Rakousku a snižování přepravních cest ze zahraničí. Naše boty jsou vyrobeny podle vysokých standardů kvality. Důsledně kráčíme po cestě od masové módy k dlouhověkosti a udržitelnosti. Pro nás je rozhodující spíše kvalita než kvantita.

S DOBRÝM VĚDOMÍ Příroda je naším vzorem. Poskytuje nám to, co nelze z hlediska kvality překonat, a proto se perfektně hodí k podpoře zdraví a pohody našich zákazníků. Na boty HARTJES se používají pouze nejkvalitnější kůže z Evropy. Chrání nohu svou robustností, zároveň je jemně hladí a díky své přirozené, vyrostlé struktuře činí každou botu nezaměnitelně kvalitní a ekologicky „zelenou“. S našimi dalšími přírodními materiály, jako je jehněčí kůže, vlna a přírodní kaučuk, ve společnosti HARTJES zřetelně vyjadřujeme udržitelnost. Kromě toho společnost HARTJES používá přírodní stélky s certifikátem nezávadnosti pro potraviny ve vložkách.

Cenné nápady pro znatelné rozdíly Ani po více než 68 letech se nikdy neunavujeme rozvíjet naši vášeň pro vysoce kvalitní, pohodlné a stylové boty. Proto se spoléháme na inovace: Tenký podpatek a extrémně lehká a pružná podešev s dokonalým polstrováním nabízejí nezaměnitelně příjemný zážitek z nošení i chůze. Naše boty jsou k dispozici také v různých šířkách (D až K) a jarní / letní modely jsou vybaveny kvalitní koženou podšívkou a podzimní / zimní modely s jehněčí nebo vlněnou podšívkou. Pro teplé a suché klima nohou v každém ročním období. Všechny naše inovace a technologie jsou neustále vyvíjeny a vylepšovány. Tímto způsobem nejen zvyšujeme komfort, ale také funkčnost, například bočními zipy pro rychlejší oblékání a sundávání nebo vyměnitelnými nášlapnými stélkami, které si sami vyrábíme v našem sídle v Prametu.

 NAŠE POSLÁNÍ: POHODLÍ SE STYLEM. Naším posláním je kombinovat pohodlí, módu a udržitelnost. Společnost HARTJES s vášní vytváří vysoce kvalitní, trendy boty, které podtrhnou individualitu každé ženy. Nejvyšší kvalita, individuální střih pro maximální pohodlí a stylové, moderní designy, které nositeli našich bot nabízejí širokou škálu použití a kombinací: to je to, co u nás v HARTJES znamená naše boty. „Pohodlí ve stylu“ je naše motto, které zohledňujeme u každé nové kolekce.

PRO MILOVNÍKY BOT Faktor dobrého pocitu hraje pro naše zákazníky zásadní roli, stejně jako materiály, zpracování a design. HARTJES splňuje všechny tyto požadavky svou vysoce kvalitní a pohodlnou módou obuvi - také a zejména pro speciální požadavky. Pro dnešní ženy, které si uvědomují zdraví a trendy, pro milovníky obuvi, které jdou svou cestou se stylem a čistým svědomím.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení